Ostaa NH00CM50 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 440V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 500V |
| Koko / Dimension: | 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm) |
| Sarja: | - |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Rectangular, Blade |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan osanumero: | NH00CM50 |
| sulake Tyyppi: | Square |
| ominaisuudet: | Indicating |
| Kuvaus: | FUSE SQUARE 50A 500VAC/440VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 50A |
| luokka: | NH |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 120kA AC, 25kA DC |
| Hyväksynnät: | VDE |
| Sovellukset: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |