NH2CG125
Osa numero:
NH2CG125
Valmistaja:
Littelfuse
Kuvaus:
FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä:
12740 Pieces
Tietolomake:
NH2CG125.pdf
esittely
Ostaa NH2CG125 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:440V
Voltage Rating - AC:500V
Koko / Dimension:2.953" L x 2.530" W x 1.575" H (75.00mm x 64.26mm x 40.00mm)
Sarja:-
Vasteaika:Fast
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Rectangular, Blade
Käyttölämpötila:-
Asennustyyppi:Holder
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Sulaminen I²t:-
Valmistajan osanumero:NH2CG125
sulake Tyyppi:Square
ominaisuudet:Indicating
Kuvaus:FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC
Nykyinen arvostelu:125A