Ostaa NN32251A-VT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.6 V ~ 19.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 64-HQFP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 64-TQFP Exposed Pad |
| Muut nimet: | P17005 |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | NN32251A-VT |
| Laajennettu kuvaus: | Wireless Power Transmitter PMIC 64-HQFP |
| Kuvaus: | POWER TRANSMITTER CONTROL IC |
| Nykyinen - Supply: | 22.6mA |
| Sovellukset: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |