Ostaa NPS2T-100RF1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | TO-126 (D-Pak Style) |
| Koko / Dimension: | 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm) |
| Sarja: | NPS |
| Resistance (ohmia): | 100 |
| Virta (wattia): | 25W |