Ostaa NSD-1202 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 24 V ~ 40 V |
| teknologia: | CMOS |
| Toimittaja Device Package: | 16-QFN (4x4) |
| Vaiheen tarkkuus: | - |
| Sarja: | SQUIGGLE® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Output Configuration: | Half Bridge (4) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Moottorityyppi - Stepper: | - |
| Moottorityyppi - AC, DC: | Piezo |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | NSD-1202 |
| liitäntä: | I²C |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Laajennettu kuvaus: | Motor Driver CMOS I²C 16-QFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC MOTOR DRIVER SQUIGGLE 16QFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 25mA |
| Sovellukset: | Haptic Feedback |
| Email: | [email protected] |