Ostaa OARS1R030FLF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±40ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Strip |
| Koko / Dimension: | 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) |
| Sarja: | OARS |
| Resistance (ohmia): | 0.03 |
| Virta (wattia): | 2W |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Strip, C Bend |
| Muut nimet: | 989-1007-1 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 160°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | OARS1R030FLF |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.150" (3.81mm) |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.03 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element |
| Kuvaus: | RES SMD 0.03 OHM 1% 2W STRIP |
| Sävellys: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |