Ostaa OPA1S2384IDRCR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 2mV |
| Toimittaja Device Package: | 10-VSON (3x3) |
| Muutosnopeus: | 150 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | 296-40439-2 OPA1S2384IDRCR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA1S2384IDRCR |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 100MHz |
| Laajennettu kuvaus: | CMOS Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-VSON (3x3) |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP R-R 1MHZ |
| Nykyinen - Supply: | 9.2mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 100mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 3pA |
| vahvistin Tyyppi: | CMOS |
| 3dB kaistanleveys: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |