Ostaa OPA2187IDGKR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 1µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-VSSOP |
| Muutosnopeus: | 0.2 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | 296-45347-2 OPA2187IDGKR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA2187IDGKR |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 550kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Zero-Drift Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Kuvaus: | IC OP AMP ZERO DRIFT RR 8VSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 100µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 30mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 100pA |
| vahvistin Tyyppi: | Zero-Drift |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |