Ostaa OPA4170AQPWRQ1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 250µV |
| Muutosnopeus: | 0.4 V/µs |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | 296-46594-1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA4170AQPWRQ1 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 1.2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail |
| Kuvaus: | IC OP AMP RR 1.2MHZ 14TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 110µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 20mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 8pA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |