Ostaa OPA4322AQPWRQ1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 2mV |
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Muutosnopeus: | 10 V/µs |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | 296-40473-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA4322AQPWRQ1 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 20MHz |
| Laajennettu kuvaus: | CMOS Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 20MHZ RRO 14TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 1.4mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 65mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 0.2pA |
| vahvistin Tyyppi: | CMOS |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |