Ostaa OPA564AQDWPRQ1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 7 V ~ 24 V, ±3.5 V ~ 12 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 2mV |
| Toimittaja Device Package: | 20-SO PowerPad |
| Muutosnopeus: | 40 V/µs |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Muut nimet: | 296-29038-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OPA564AQDWPRQ1 |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 17MHz |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 20-SO PowerPad |
| Kuvaus: | IC OPAMP GP 17MHZ 20SOPWRPAD |
| Nykyinen - Supply: | 39mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 1.5A |
| Nykyinen - Input Bias: | 10pA |
| vahvistin Tyyppi: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |