Ostaa OSD80 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 550V |
| Koko / Dimension: | 0.827" Dia x 2.146" L (21.00mm x 54.50mm) |
| Sarja: | OSD |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 13000 |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OSD80 |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 80A 550VAC CYLINDR |
| Nykyinen arvostelu: | 80A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 80kA |
| Hyväksynnät: | - |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |