Ostaa P0300ZB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 4V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 25V |
| Jännite - breakover: | 40V |
| Sarja: | SIDACtor® |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 12-SIP |
| Lukumäärä Elements: | 4 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | P0300ZB |
| Kuvaus: | SIDAC/FUSE SYM 4CHP 25V 250A SIP |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 250A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 50mA |
| kapasitanssi: | 110pF |
| Email: | [email protected] |