Ostaa P0641SARP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State: | 4V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 58V |
| Jännite - breakover: | 77V |
| Sarja: | SIDACtor® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-214AA, SMB |
| Muut nimet: | P0641SA RP P0641SARPTR |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | P0641SARP |
| Kuvaus: | SLIC PROTECT 58V 150A DO-214AA |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 45A |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 120mA |
| kapasitanssi: | 90pF |
| Email: | [email protected] |