Ostaa P6KE250CARL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 213V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 442V |
| Jännite - erittely (min): | 237V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | DO-15 |
| Sarja: | P6KE, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 600W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Muut nimet: | 497-4619-2 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | P6KE250CARL |
| Kuvaus: | TVS DIODE 213VWM 442VC DO15 |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 9A (8/20µs) |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 155pF @ 1MHz |
| Kaksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |