Ostaa PBHV9560ZX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 5mA, 50mA |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 650mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | 1727-2372-2 568-12671-2 568-12671-2-ND 934068591115 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PBHV9560ZX |
| Taajuus - Siirtyminen: | 38MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 600V 500mA 38MHz 650mW Surface Mount SOT-223 |
| Kuvaus: | IC TRANS PNP 600V 0.5A SC73 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 50mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |