Ostaa PBSS4480XZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 270mV @ 500mA, 5A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | SOT-89-3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 550mW |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PBSS4480XZ |
| Taajuus - Siirtyminen: | 120MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 4A 120MHz 550mW Surface Mount SOT-89-3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 80V 4A SOT89-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 250 @ 1A, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 4A |
| Email: | [email protected] |