Ostaa PBSS5360PASX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 450mV @ 300mA, 3A |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | DFN2020D-3 |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Virta - Max: | 600mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 3-UDFN, Exposed Pad |
| Muut nimet: | 1727-2523-2 568-12962-2-ND 934069626115 PBSS5360PASX-ND |
| Käyttölämpötila: | 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PBSS5360PASX |
| Taajuus - Siirtyminen: | 120MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 3A 120MHz 600mW Surface Mount DFN2020D-3 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 60V 3A 3HUSON |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 2A, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |