Ostaa PCR2A180MCL1GS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 100V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | PCR |
| Ripple Current - matala taajuus: | - |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 1.5A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-13791-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PCR2A180MCL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.476" (12.10mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 18µF ±20% 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 42 mOhm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 42 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 18UF 20% 100V SMD |
| kapasitanssi: | 18µF |