Ostaa PCV1K150MCL1GS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 80V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | PCV |
| Ripple Current - matala taajuus: | - |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 1.9A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-4568-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PCV1K150MCL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 15µF ±20% 80V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 39 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 39 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 15UF 20% 80V SMD |
| kapasitanssi: | 15µF |