Ostaa PD57006S-E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Testi: | 28V |
|---|---|
| Jännite - Rated: | 65V |
| transistori tyyppi: | LDMOS |
| Toimittaja Device Package: | PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Sarja: | - |
| Virta - Output: | 6W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Muut nimet: | 497-6720-5 PD57006S-E-ND PD57006SE |
| Noise Kuva: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | PD57006S-E |
| Saada: | 15dB |
| Taajuus: | 945MHz |
| Laajennettu kuvaus: | RF Mosfet LDMOS 28V 70mA 945MHz 15dB 6W PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Kuvaus: | FET RF 65V 945MHZ PWRSO-10 |
| Nykyinen arvostelu: | 1A |
| Nykyinen - Testi: | 70mA |
| Email: | [email protected] |