Ostaa PD69000DC-0301 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Power Management |
| Toimittaja Device Package: | 44-QFP |
| Standardit: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 59W |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PD69000DC-0301 |
| Sisäinen kytkin (s): | - |
| Laajennettu kuvaus: | Power Over Ethernet Controller Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 44-QFP |
| Kuvaus: | IC POE CONTROLLER 44QFP |
| Nykyinen - Supply: | - |
| Auxiliary Sense: | - |
| Email: | [email protected] |