Ostaa PDR5K-13 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 990mV @ 5A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 750V |
| Toimittaja Device Package: | PowerDI™ 5 |
| Nopeus: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 3µs |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | PowerDI™ 5 |
| Muut nimet: | PDR5K-13DIDKR |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 155°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PDR5K-13 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 750V 5A Surface Mount PowerDI™ 5 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 750V 5A POWERDI5 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 750V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 5A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |