Ostaa PFNF.050.2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 13.2V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 100ms |
| Paksuus (Max): | 0.033" (0.85mm) |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | PFNF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 700 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 150 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PFNF.050.2 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 13.2V Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Kuvaus: | PTC-FUSE SMD (1206) |
| Nykyinen - Trip (It): | 1A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 500mA |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |