Ostaa PFSM.150.33.2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 33V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 5s |
| Paksuus (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Koko / Dimension: | 0.344" L x 0.264" W (8.75mm x 6.71mm) |
| Sarja: | PFSM |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 230 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 60 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2-SMD |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PFSM.150.33.2 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 33V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Kuvaus: | FUSE PTC 8A 15V FST-TRIP SMD |
| Nykyinen - Trip (It): | 3A |
| Nykyinen - Max: | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 1.5A |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |