Ostaa PI49FCT32807HEX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Toimittaja Device Package: | 20-SSOP |
| Sarja: | 49FCT |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:10 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| ulostulo: | CMOS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PI49FCT32807HEX |
| panos: | CMOS |
| Taajuus - Max: | 133MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 133MHz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Differential - Input: Tuotos: | No/No |
| Kuvaus: | IC CLK BUFFER 1:10 133MHZ 20SSOP |
| Email: | [email protected] |