Ostaa PI49FCT3804ASE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Toimittaja Device Package: | 16-SOIC |
| Sarja: | 49FCT |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:4 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ulostulo: | TTL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI49FCT3804ASE |
| panos: | CMOS, TTL |
| Taajuus - Max: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Differential - Input: Tuotos: | No/No |
| Kuvaus: | IC CLK BUFFER 1:4 16SOIC |
| Email: | [email protected] |