Ostaa PI6C49015LIEX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:7 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes with Bypass |
| ulostulo: | HCSL, LVCMOS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PI6C49015LIEX |
| panos: | LVCMOS, Crystal |
| Taajuus - Max: | 100MHz |
| Jakaja / Kerroin: | No/No |
| Differential - Input: Tuotos: | No/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK GENERATOR 28TSSOP |
| Email: | [email protected] |