Ostaa PI6C49S1504LIEX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.375 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 3:4 |
| ulostulo: | HCSL, LVDS, LVPECL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI6C49S1504LIEX |
| panos: | Clock, Crystal |
| Taajuus - Max: | 1.5GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 1.5GHz |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK BUFFER 3:4 28TSSOP |
| Email: | [email protected] |