Ostaa PI90LV022L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, Multiplexer |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP |
| Signaalin ilmastointi: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ulostulo: | LVDS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 x 2:2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PI90LV022L |
| panos: | LVDS |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, Multiplexer 1 x 2:2 Channel 650Mbps 16-TSSOP |
| Kuvaus: | IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 16TSSOP |
| Viiveaika: | 4.0ns |
| Datanopeus (maksimi): | 650Mbps |
| Nykyinen - Supply: | 27mA |
| Kapasitanssi - Input: | 8pF |
| Sovellukset: | LVDS |
| Email: | [email protected] |