Ostaa PLV1D331MDL1TD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 20V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | PLV |
| Ripple Current - matala taajuus: | - |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 2.8A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 493-3862-3 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PLV1D331MDL1TD |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 24 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V T/H |
| kapasitanssi: | 330µF |