Ostaa PLX1E121MDL1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | PLX |
| Ripple Current - matala taajuus: | - |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 2.3A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 493-14201 PLX1E121MDL1-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PLX1E121MDL1 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 120µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 27 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H |
| kapasitanssi: | 120µF |