Ostaa PM125SH-121M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | PM125SH |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | PM125SH121M |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | PM125SH-121M |
| induktanssi: | 120µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 120µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 170 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 120UH 1.1A 170 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 170 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.1A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |