Ostaa PM1812-270J-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | 1812 |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | PM1812 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM1812-270J-RC |
| induktanssi: | 27µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 2.52MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 12MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 27µH Unshielded Inductor 170mA 3.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 27UH 170MA 3.6 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 3.6 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 170mA |