Ostaa PM200DSA120 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Isolation: | 2500Vrms |
|---|---|
| Jännite: | 1200V |
| Tyyppi: | IGBT |
| Sarja: | Intellimod™ |
| Pakkaus / Case: | Power Module |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PM200DSA120 |
| Laajennettu kuvaus: | Power Driver Module IGBT 1 Phase Inverter 1200V 200A Power Module |
| Kuvaus: | MOD IPM DUAL 1200V 200A |
| nykyinen: | 200A |
| kokoonpano: | 1 Phase Inverter |
| Email: | [email protected] |