Ostaa PM32-271M-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | PM32 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM32-271M-RC |
| induktanssi: | 270µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 7MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 270µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 8.6 Ohm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 270UH 150MA 8.60 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 8.6 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 150mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 170mA |
| Email: | [email protected] |