Ostaa PM3316-1R5M-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | PM3316 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 3MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | M8558TR PM33161R5MRC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | PM3316-1R5M-RC |
| induktanssi: | 1.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.209" (5.30mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 95MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 9 mOhm Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 1.5UH 6.5A 9 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 9 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 6.5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 8A |