Ostaa PM3604-200-B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan: | 800µH |
| Koko / Dimension: | 0.550" L x 0.452" W (13.97mm x 11.48mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | PM3600 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | M1234 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä kelat: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PM3604-200-B |
| Induktanssi - kytketty rinnakkain: | 200µH |
| Korkeus: | 0.265" (6.73mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 470 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Kuvaus: | INDUCT ARRAY 2 COIL 200UH SMD |
| DC-vastus (DCR) - sarja: | 1.88 Ohm Max |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen: | 470 mOhm Max |
| Virta-arvo - sarja: | 330mA |
| Nykyinen Rating - Parallel: | 650mA |
| Email: | [email protected] |