Ostaa PMPB20XNEAZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1.25V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 6-DFN2020MD (2x2) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 20 mOhm @ 7.5A, 4.5V |
| Tehonkulutus (Max): | 460mW (Ta), 12.5W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | 934069561184 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PMPB20XNEAZ |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 930pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 15nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 20V 7.5A (Ta) 460mW (Ta), 12.5W (Tc) Surface Mount 6-DFN2020MD (2x2) |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 20V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 20V SOT1220 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 7.5A (Ta) |