Ostaa PVC12212 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 475V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.421" Dia x 1.252" L (10.70mm x 31.80mm) |
| Sarja: | PVC |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PVC12212 |
| Lead Spacing: | 0.969" (24.60mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1200pF ±10% Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| Kuvaus: | CAP FILM 1200PF 10% 1.2KVDC RAD |
| kapasitanssi: | 1200pF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |