Ostaa PVC621 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 600V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.299" Dia x 0.701" L (7.60mm x 17.80mm) |
| Sarja: | PVC |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PVC621 |
| Lead Spacing: | 0.500" (12.70mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1000pF ±10% Film Capacitor 200V 600V Polyester Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester |
| Kuvaus: | CAP FILM 1000PF 10% 600VDC RAD |
| kapasitanssi: | 1000pF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |