Ostaa PWR4525W1R03F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) |
| Sarja: | PWR4525 |
| Resistance (ohmia): | 1.03 |
| Virta (wattia): | 2W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 4525 J-Lead |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | PWR4525W1R03F |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| ominaisuudet: | Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1.03 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |
| Kuvaus: | RES SMD 1.03 OHM 1% 2W 4525 |