Ostaa Q2008LT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 200V |
|---|---|
| triac Tyyppi: | Internally Triggered |
| Toimittaja Device Package: | TO-220 Isolated Tab |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | Q2008LT |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Internally Triggered 200V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Kuvaus: | TRIAC INT TRIGGER 200V 8A TO220 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 83A, 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 60mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |