Ostaa Q20K320 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 510V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 459V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 561V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-6475 B72220Q 321K101 B72220Q0321K101 B72220Q321K101 Q20K320-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 420VDC |
| Suurin AC volttia: | 320VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | Q20K320 |
| energia: | 255J |
| Kuvaus: | VARISTOR 510V 15KA RADIAL |
| Nykyinen - Surge: | 15kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 1050pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |