Ostaa Q6008DH3TP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 600V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Tyyppi: | Alternistor - Snubberless |
| Toimittaja Device Package: | TO-252, (D-Pak) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | Q6008DH3TP |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Kuvaus: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 80A, 85A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 15mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 10mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |