Ostaa QT60161B-AS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Reference: | - |
|---|---|
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Kosketusnäyttö: | 2 Wire Capacitive |
| Toimittaja Device Package: | 44-TQFP (10x10) |
| Sarja: | QMatrix™ |
| Resolution (Bits): | 10, 16 b |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 44-TQFP |
| Muut nimet: | 427-1071 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | QT60161B-AS |
| liitäntä: | SPI |
| Laajennettu kuvaus: | Touchscreen Controller 10, 16 bit SPI Interface 44-TQFP (10x10) |
| Kuvaus: | SENSOR IC MTRX TOUCH16KEY 44TQFP |
| Nykyinen - Supply: | 25mA |
| Email: | [email protected] |