Ostaa R46KN410040P0M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 560V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 275V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) |
| Sarja: | R46 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 399-12706 46KN410040P0M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | R46KN410040P0M |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.732" (18.60mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 1µF ±20% Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 1UF 20% 560VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 1µF |
| Sovellukset: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |