Ostaa R6201830XXOO BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.7V @ 800A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 1800V (1.8kV) |
| Toimittaja Device Package: | DO-200AA, R62 |
| Nopeus: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 6µs |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-200AA, A-PUK |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | R6201830XXOO |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 1800V (1.8kV) 300A Chassis Mount DO-200AA, R62 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE MODULE 1.8KV 300A DO200AA |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 50mA @ 1800V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 300A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |