Ostaa RCP1206B620RGEC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±150ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 1206 |
| Koko / Dimension: | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) |
| Sarja: | RCP |
| Resistance (ohmia): | 620 |
| Virta (wattia): | 11W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RCP1206B620RGEC |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 620 Ohm ±2% 11W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Kuvaus: | RES SMD 620 OHM 2% 11W 1206 |
| Sävellys: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |