Ostaa REG102GA-2.5/2K5G4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 10V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.15V @ 250mA |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223-6 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-223-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | REG102GA-2.5/2K5G4 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 250mA SOT-223-6 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 0.25A SOT223-6 |
| Nykyinen - Tuotos: | 250mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 340mA |